top of page

.

DOĞADA YAŞAM

VE TEMEL KAMPÇILIK ATÖLYESİ

Temel kampçılık atölyesinde önemli bilgilere sahip olacaksınız. 

Kampçılık yapmak için sadece bir çadır ve uyku tulumuna değil çok daha fazlasına ihtiyacınız var , temel olarak sizlerle öncelikle doğa hakkında konuşacağız çünkü doğayı anlamalıyız ki bize istediğimiz gibi ev sahipliği yapsın. 

Dersimiz görsel sunum eşliğinde 6 ders saati olarak uygulanacak, aynı gün içinde hem teorik hem pratik dersi almış olacaksınız.. 

Bu ders sonunda ,artık hangi malzemeleri almanız gerektiğini anlamış, nerede ve nasıl kullanacağınız hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Kampçılık  tekniklerini içeren temel eğitim atölyesinde,  ihtiyacınız olan doğru bilgi  ve önemli tüm detaylara sahip olacaksınız. Kampçılık doğru malzeme bilgisi ve doğru donanımla yapıldığında size keyif verecektir, Eğitim programlarımızın temelini oluşturan kampçılık, yapacağınız aktiviteye göre doğru malzeme bilgisi, doğa bilgisi ve çevre bilgisinden oluşmaktadır. Bunu bir organizasyon olarak görmeli ve buna göre hazırlık yapmalısınız. Kullandığınız malzemeyi bilmek, çadırınızın pollerinden kumaşına, giyim konusunda kullandığınız malzemenin özelliklerine kadar tüm detaylarına sahip olmak hava koşullarına göre doğru malzemeyle yola çıkmak, yanınızda bulundurmanız gereken tüm materyalin size neler sunacağını bilmek, mevsim şartlarına göre çok büyük önem taşımaktadır. Oldukça detaylı olan kampçılık konusunda, etkinliğimiz içerisinde olan kampçılık atölyesinde önemli dağcılık ve kampçılık deneyimleri olan ve çevre konusunda duyarlı uzman ekibimiz tarafından teorik ve uygulamalı eğitimler alacaksınız. 

bottom of page