top of page

ZİRVE FAALİYETLERİ

Zirvelere çıkmak , hayalini kurmakla başlar. Eminim hayalini, kurduğunuzda çok hoşunuza gidiyor, bunu gerçeğe dökmek, kim bilir ne kadar mutluluk verici olacaktır.  

Dönem içinde planlamış olduğumuz bir çok zirve faaliyetine bizlerle birlikte katılma şansınız olacak, hayatınızın en unutulmaz anlarına yenilerini katacaksınız.

Zirveye çıkmış olmanın verdiği mutluluğun, oraya çıkarken yaşadığınız sürecin ve harcadığınız emeğin neticesi olduğunu yaşayarak anladığınızda ve bu emeğin kişisel gelişiminize katkılarını görmeye başladığınızda, dağlar artık sizin için de vazgeçilmez olmaya başlıyor demektir. Uzman Antrenör ekiplerimiz tarafından temel teorik eğitim atölyesinde alacağınız eğitimler belki de dağcılığa atacağınız ilk adım olacak. İlgi alanınıza göre devamında oluşturacağımız yaklaşık dört hafta sürecek eğitim döneminden sonra zirve faaliyetleri için hazır hale geldiğinizde lisanslı ve sertifikalı bir dağcı olma yolunda ilk zirvenize çıkan yolu sizinle paylaşıyor olmak inanın bizi de çok mutlu edecek.

bottom of page