top of page

DOĞA YÜRÜYÜŞÜ ATÖLYESİ 

Doğa yürüyüşü dediğimizde aklımıza ilk gelen her zaman ismini duyduğunuz trekking, hiking gibi kavramlar olur, ancak en bilinen haliyle günübirlik ve kamplı yürüyüşler olsalar da, kendi içinde ayrıldığı noktalarda vardır. Örneğin; orman yürüyüşü, dağ yürüyüşü gibi, ve yapılacak faaliyete göre de değişen ihtiyaçları vardır. Buna göre size hangi tip faaliyet daha uygun kendinizi nasıl bir aktiviteye yakın görüyorsanız, tercihiniz doğrultusunda gerekli donanıma sahip olmalısınız.
Hafta sonu doğa yürüyüşü etkinliklerimiz için hazırladığımız bu atölyede, giyimden beslenmeye, rota seçiminden planlamaya kadar önemli teknik detaylara   sahip olacaksınız. 

Yaşamınıza entegre edebileceğiniz en sağlıklı aktivitelerden birisi. Fiziksel gelişiminize katkısı olduğu gibi uzun ve sağlıklı bir yaşamın anahtarı niteliğinde olan yürüyüş etkinlerimiz size unutulmaz deneyimler kazandıracak.  İstanbulun  belki de daha önce görmediğiniz muhteşem doğası yaşadığınız coğrafyanın ne kadar değerli olduğunu sizlere sunacak. Uzman Dağ Mihmandarımız eşliğinde doğada yürüyüş tekniklerini, trekking ve hiking kavramlarını kamp etkinliğimiz içindeki atölye de alacak ve kamp programımız içinde uygulamalı olarak yürüyüş deneyimi yaşayacaksınız. Sonrasında oluşturacağımız yürüyüş ekibi içerisinde yer alıp İstanbul dışında yapacağımız dağ ve doğa yürüyüşlerimiz de sizlerle yol almak hepimiz için gülümseten anılar oluşturacak.

bottom of page