top of page
OFİS KAMP: Yaklaşan Etkinlikler

OFİSTEN KAMPA

20161029_114740_edited.jpg

Rekreasyon yönetimi konusunda sizin için elimizden geleni yapıyoruz. İşinize biraz doğayı karıştıracağımız eğitim ve motivasyon içerikli programımızda, günlük iş yaşantınızla karşılaştırma yaptığınızda, hem arkadaşlık ilişkileriniz hem de müşteri ilişkileriniz konusunda , sizi hem eğlendirecek hem düşündürecek farklı bir bakış açısı sunacağız. 

Sizin için de, doğayla bütünleşmenin, tüm haftanın yorgunluğunu atmanın, eğlenmenin ve yeni deneyimlerin zamanı gelmiş olabilir. 

Günümüz de, rekreasyon yönetimi giderek önem kazanan bir sektör. Burada amaç size gerçekten fayda sağlayacak verimli bir yaşam standardı kazandıracak yöntemlerdir. Sizler için düzenlediğimiz şirketler için kamp motivasyon etkinliklerinde, yaşamınıza entegre edebileceğimiz şekilde size yeni hobiler ve deneyimler kazandırmak için çalışıyoruz. Geçmişte çok farkında olmadığımız, giderek daha fazla talep gören doğa temelli aktivitelerin  bize önemli kazanımlar sunan, geçerli sebepleri var elbette. Doğada bulunmanın rahatlatıcı etkisi bir yana bizim için önemli olan kazandırdıkları olmalı çünkü doğanın gücü tartışılmaz bir gerçek ve biz bu kuvvetten etkin olarak faydalanmalıyız. 

Elbette ailenizle, dostlarınızla, en azından park ve bahçelerde mutlaka bulunuyorsunuz, bu sizin için olumlu bir durum ancak biz Doğa Yolu Akademi olarak işin içine profesyonel bir yaklaşım katarak iş hayatınıza ve yaşamınıza olumlu özellikler katabilme düşüncesindeyiz. Hepimiz iş hayatımız da önemli bir duruş sergilemek zorundayız bunun için de bazı teknik detaylara sahip olmak  önemlidir, ancak iş hayatının yoğun temposu, ve içine girdiğimiz ruh hali, olmamız gereken yerden bazen bizi uzaklaştırıyor. Bu noktada rekreasyon yönetimi önem kazanan bir zorunluluk  haline geliyor. Yeni hobiler edinmek önemli, burada bize düşen, size doğa temelli hobiler kazandırmak olacaktır.

Doğada bulunmak size bir çok farkındalık kazandıracak, bunun yanında; iş hayatınız adına da bir çok farklılık görmenize neden olacaktır.  Söz konusu, iş hayatımızın kesinlik isteyen bazı genel kuralları olduğunda ve buna;  sinerji, takım ruhu, organizasyon, planlama ve odaklanma gibi, konular da dahil olduğunda, gerçekten odaklanmak ve değişmek kolay olmuyor. Doğadan bu anlamda maksimum faydalanabiliriz doğa bu anlamda bize yardımcı olacak pek çok şey sunabilir,  doğada bulunma ve yapacağınız etkinlikler duyularınıza hitap edeceği için size farkındalık yaratma konusunda eşsiz bir ortam sunar. Peki biz sizin için ne hazırladık ve birlikte neler yapacağız? öncelikle siz de farklı bir  motivasyon yaratacak, çok özel bir ortamda birlikte hareket edeceğiniz insanlarla, çok farklı bir takım ruhu deneyimi yaşayacaksınız. Burada yaptığınız paylaşımlar ve yardımlaşmaların ne kadar özel olduğunu göreceksiniz. Bununla birlikte çalışma hayatınızda ön plana çıktığınız, teknik ve bazı karakteristik özelliklerinizi gözden geçirebilir, doğanın uyumlayıcı ve iyileştirici gücünden faydalanabilirsiniz. Biz bu ve benzeri konulara odaklanarak size buna göre bir program hazırlıyoruz. Örneğin; bir dağ yürüyüşü için sabahın çok erken saatlerinde kalkıp, planlanan saatte, tam olarak hazır hale gelebilir misiniz ? ya da tehlikeli olabilecek bir bölgede yürürken olabileceklerle ilgili ön görüleriniz ne kadar kuvvetli ?  peki organizasyona ve planlamaya ne kadar sadık kalabilirsiniz ? bir zirve yürüyüşünde zirveye son dakikalarda liderinizin dönüş kararı sizde ne gibi etkiler yaratır? 

Doğayla uyumlanmak tüm yaşantımıza yansıyarak, bu anlamda daha kuvvetli olmanızı sağlayacak faydalarla dolu. Biz bu yolda yanınızda olmak için oldukça heyecanlıyız , eğer sizde yeni maceralara varım diyorsanız, gelin doğaya çıkan yolu birlikte yürüyelim.

bottom of page